Najbrzydsi ludzie świata to...

12.11.2009
A A A Drukuj
Panowie, nie jest dobrze.

 

Rosjanie i Polacy. Przynajmniej tak wynika z danych BeautifulPeople.com - portalu randkowego, który przyjmuje tylko aplikacje od pięknych ludzi. Zasada jest prosta. Kandydat wysyła zdjęcie i krótką ankietę. W ciągu dwóch dni zarejestrowani członkowie przeciwnej płci oceniają wygląd aplikującego i decydują, czy zostanie przyjęty.


Mężczyźni z Polski i Rosji (danych na temat kobiet nie podano) wypadają w tym plebiscycie najgorzej. Strona nie podaje szczegółów, ale zaznacza, że jesteśmy słabsi nawet od przedostatnich w zestawieniu Brytyjczyków.


- Nasi użytkownicy akceptują kandydaturę średnio zaledwie co ósmego Brytyjczyka. W przypadku kobiet jest podobnie: przechodzą trzy z dwudziestu kandydatur - informuje BeautifulPeople.com.


W czołówce królują mieszkańcy Skandynawii. Wśród mężczyzn najlepiej oceniani są Szwedzi - 65 proc. kandydatur zostaje zaakceptowanych. Wśród kobiet najpiękniejsze są Norweżki (76 proc.).


Strona została założona w 2002 r. w Danii. Od tamtej pory przyjęto 390 tys. osób. Odrzucono - 1,8 mln kandydatur ze 190 krajów.

 

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Zobacz więcej na temat:

  • Re: Najbrzydsi ludzie świata to... samozwaniec1 12.11.09, 09:32

    Stary Europejczyku!Jak cytujesz Wasc,to cytuj in extenso.Ma byc"De gustibus non disputandum est".Co znaczy,ze gusta sa poza dyskusja.»

  • Najbrzydsi ludzie świata to... wiarus25 12.11.09, 12:00

    Jezeli wg Beautiful People najpiekniejsze sa Norwezkia faceci to Szwedzi to jestem spokojny,ci oceniajacy sa godni pozalowania a portal sie osmiesza.Niech sie kisza we wlasnym sosie.»

  • Najbrzydsi ludzie świata to... starod 12.11.09, 13:13

    Ankiety na temat przystojności, nie powinny być prowadzone w krajach gdzie krowy są piękniejsze od kobiet (Dania, Holandia), a mężczyźni są jak z naboru na czeladników masarskich.»