Najbrzydsi ludzie świata to...

12.11.2009
A A A Drukuj
Panowie, nie jest dobrze.

 

Rosjanie i Polacy. Przynajmniej tak wynika z danych BeautifulPeople.com - portalu randkowego, który przyjmuje tylko aplikacje od pięknych ludzi. Zasada jest prosta. Kandydat wysyła zdjęcie i krótką ankietę. W ciągu dwóch dni zarejestrowani członkowie przeciwnej płci oceniają wygląd aplikującego i decydują, czy zostanie przyjęty.


Mężczyźni z Polski i Rosji (danych na temat kobiet nie podano) wypadają w tym plebiscycie najgorzej. Strona nie podaje szczegółów, ale zaznacza, że jesteśmy słabsi nawet od przedostatnich w zestawieniu Brytyjczyków.


- Nasi użytkownicy akceptują kandydaturę średnio zaledwie co ósmego Brytyjczyka. W przypadku kobiet jest podobnie: przechodzą trzy z dwudziestu kandydatur - informuje BeautifulPeople.com.


W czołówce królują mieszkańcy Skandynawii. Wśród mężczyzn najlepiej oceniani są Szwedzi - 65 proc. kandydatur zostaje zaakceptowanych. Wśród kobiet najpiękniejsze są Norweżki (76 proc.).


Strona została założona w 2002 r. w Danii. Od tamtej pory przyjęto 390 tys. osób. Odrzucono - 1,8 mln kandydatur ze 190 krajów.

 

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Zobacz więcej na temat:

  • Re: Najbrzydsi ludzie świata to... krycha_73 12.11.09, 10:19

    Prosta sprawa, zanim wyślecie tam zdjęcie, podrasujcie je w Photoshopie. Norweżki widać tak robią :)»

  • Najbrzydsi ludzie świata to... konrad.ludwik02 12.11.09, 19:54

    Fakt udowodniony statystycznie: społeczeństwo amerykańskie rośnie w nadwagę, a przecież stamtąd pochodzą ideały piękna kobiecego i przystojności męskiej. To nie przypadek, że tam właśnie »

  • Najbrzydsi ludzie świata to... szariana 13.11.09, 18:03

    polski brzydkie ?? ja tak wcale nie uważam może nie jestem atrakcyjna ale znam masę pięknych polek . a najbrzydsze to wg. mnie niemki i brytyjki www.youtube.com/watch?v=GoQ8ZADx2R0cos dla »