Najbrzydsi ludzie świata to...

12.11.2009
A A A Drukuj
Panowie, nie jest dobrze.

 

Rosjanie i Polacy. Przynajmniej tak wynika z danych BeautifulPeople.com - portalu randkowego, który przyjmuje tylko aplikacje od pięknych ludzi. Zasada jest prosta. Kandydat wysyła zdjęcie i krótką ankietę. W ciągu dwóch dni zarejestrowani członkowie przeciwnej płci oceniają wygląd aplikującego i decydują, czy zostanie przyjęty.


Mężczyźni z Polski i Rosji (danych na temat kobiet nie podano) wypadają w tym plebiscycie najgorzej. Strona nie podaje szczegółów, ale zaznacza, że jesteśmy słabsi nawet od przedostatnich w zestawieniu Brytyjczyków.


- Nasi użytkownicy akceptują kandydaturę średnio zaledwie co ósmego Brytyjczyka. W przypadku kobiet jest podobnie: przechodzą trzy z dwudziestu kandydatur - informuje BeautifulPeople.com.


W czołówce królują mieszkańcy Skandynawii. Wśród mężczyzn najlepiej oceniani są Szwedzi - 65 proc. kandydatur zostaje zaakceptowanych. Wśród kobiet najpiękniejsze są Norweżki (76 proc.).


Strona została założona w 2002 r. w Danii. Od tamtej pory przyjęto 390 tys. osób. Odrzucono - 1,8 mln kandydatur ze 190 krajów.

 

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Zobacz więcej na temat:

  • Re: Najbrzydsi ludzie świata to... old.european 12.11.09, 09:03

    "de gustibus non est disputandum" wiec komentarze nie maja sensu, widac tylko, ze sporo ludzi ma inny gust niz Polacy, z czego nic nie wynikaJedno jednak napisze: przez 25 lat nigdy jeszcze »

  • Re: Najbrzydsi ludzie świata to... rafael_kowalewski 12.11.09, 09:57

    Hmmm..., no tak. Strona w Danii zalozona, wiec sa preferowani Skandynawowie, w tym wypadku Szwedzi. Wedlug mnie Szwed wcale nie jest ladniejszy od Polaka. Polki naleza do jednych z »

  • Najbrzydsi ludzie świata to... tow.stalin 12.11.09, 11:03

    polacy najbrzydsi na swiecie? czy moze tylko malo reprezentatywni na jakims glupim dunskim portalu randkowym? moze byli odrzucani poniewaz mieli za wysokie iq, nie licujace przeciez z »